Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Seznamte se s námi osobně

U nás můžete nakupovat, uchovávat i prodávat investiční diamanty, diamanty do šperků, zlato, stříbro, platinu, mince a medaile za bezkonkurenční ceny. Naše společnost je registrována u Puncovního úřadu. Nemáme žádné limity při produkci ani při obchodování.

Vzájemná důvěra mezi námi a našimi klienty je základem našeho podnikání. Záleží nám na tom, aby byl náš zákazník spokojen. Ke všem investičním produktům dodáváme mezinárodní certifikáty. Naše společnost je smluvním partnerem České národní banky. Našimi partnery jsou nejuznávanější slévárny, mincovny a jiné významné instituce světa a Evropy.

Diamanty, zlato, stříbro, platina jsou jedním z nejvyhledávanějších uchovatelů hodnoty a jsou akceptovány ve všech státech světa.

Náš byznys byl vyhodnocený jako jeden z deseti nejjistějších v době jakékoli krize.

Pro všechny z Vás, kteří máte zájem dozvědět se více o tomto zajímavém podnikání, jak lze nakupovat, prodávat, podnikat a spolupodílet se na byznysu, nabízíme možnost účastnit se


PREZENTACE SPOLEČNOSTI.
 

Prezentace společnosti se konají vždy v úterý od 18.00 hodin na našich franchisových prodejnách či online v případě, že to situace ohledně pandemie COVID-19 neumožňuje jinak. Na prezentaci se mimo jiné dozvíte:

  • jak může každý člověk vlastnit drahé kovy
  • že numismatika není jen pro sběratele
  • že i v této době je možné si dobře vydělat i z vlastních nákupů

Těšíme se na společné setkání!

Napište nám a domluvíme se na termínu a místě schůzky.

Investujte do zlata a stříbra s garantovaným výnosem 6 % ročně!

15. 6. 2022

Díky vlastní rafinaci a přímému napojení na rafinérie Vám prostřednictvím programu ZÁPŮJČKA garantujeme 6 % roční výnos.

Křest dukátů Bambitka: akce plná hvězd nastartovala zdárnou spolupráci

3. 6. 2022

Den dětí patřil letos mimo jiné i křtu dukátů Bambitka, které vznikly spoluprací s pohádkou Tajemství staré Bambitky 2. V hotelu Alchymist bylo postaráno o dobrou zábavu i množství známých osobností.

Představujeme Vám dukáty a sady dukátů s postavami z pohádky Tajemství staré bambitky 2

1. 6. 2022

Exkluzivní spolupráce s pohádkou Tajemství staré bambitky přinesla další ovoce - dukáty a sady dukátů ve zlatém a stříbrném provedení.