Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Seznamte se s námi osobně

U nás můžete nakupovat, uchovávat i prodávat investiční diamanty, diamanty do šperků, zlato, stříbro, platinu, mince a medaile za bezkonkurenční ceny. Naše společnost je registrována u Puncovního úřadu. Nemáme žádné limity při produkci ani při obchodování.

Vzájemná důvěra mezi námi a našimi klienty je základem našeho podnikání. Záleží nám na tom, aby byl náš zákazník spokojen. Ke všem investičním produktům dodáváme mezinárodní certifikáty. Naše společnost je smluvním partnerem České národní banky. Našimi partnery jsou nejuznávanější slévárny, mincovny a jiné významné instituce světa a Evropy.

Diamanty, zlato, stříbro, platina jsou jedním z nejvyhledávanějších uchovatelů hodnoty a jsou akceptovány ve všech státech světa.

Náš byznys byl vyhodnocený jako jeden z deseti nejjistějších v době jakékoli krize.

Pro všechny z Vás, kteří máte zájem dozvědět se více o tomto zajímavém podnikání, jak lze nakupovat, prodávat, podnikat a spolupodílet se na byznysu, nabízíme možnost účastnit se


PREZENTACE SPOLEČNOSTI.
 

Prezentace společnosti se konají vždy v úterý od 18.00 hodin na našich franchisových prodejnách či online v případě, že to situace ohledně pandemie COVID-19 neumožňuje jinak. Na prezentaci se mimo jiné dozvíte:

  • jak může každý člověk vlastnit drahé kovy
  • že numismatika není jen pro sběratele
  • že i v této době je možné si dobře vydělat i z vlastních nákupů

Těšíme se na společné setkání!

Napište nám a domluvíme se na termínu a místě schůzky.

Program Zápůjčka určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

7. 10. 2022

S novou investiční nabídkou Zápůjčka vstupuje na trh česká společnost TrustWorthy Investment. Program určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.