Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Nejlepší obchodníci za rok 2017

Obchodníci tělem a duší - to jsou obchodníci TrustWorthy Investment 

V této části webu vám přinášíme rozhovory s našimi nejlepšími obchodníky, kteří stojí za největšími obchodními úspěchy naší společnosti. V rozhovorech se s námi podělili o své obchodní tipy a zkušenosti, kterými dosahují vysokých výsledků, které jsou nezbytné pro rozvoj obchodní sítě a jejich finanční nezávislosti. Co je pro ně důležité z pohledu spolupráce, jaké benefity TrustWorthy Investment poskytuje a proč se rozhodli právě pro spolupráci s námi. 

Online webináře TrustWorthy Investment CZ a.s.

1. 4. 2021

Z pohodlí domova můžete být s námi pravidelně v kontaktu. Online webináře, kde se dozvíte více informací k drahým kovům, možnostem spolupráce nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Pamětní stříbrná mince, 10EUR Vznik Pěveckého sboru slovenských učitelů - 100. výročí

16. 3. 2021

Pěvecký sbor slovenských učitelů (SZSU) je celoslovenské, doma i ve světě uznávané učitelské mužské pěvecké těleso. Vznik spolku se pojí s městem Trenčín a se jmény jako G. Valocký a M. Ruppeldt.

Pamětní stříbrná mince, 5EUR "Velikonoční mince 2021" stand

13. 3. 2021

Kuře nebo vejce? Co začalo Velikonoce symbolizovat jako první? Ať už je správná odpověď jakákoli, existuje jen málo trefnějších metafor pro nový život a znovuzrození spojené s jarem a Velikonocemi, než pohled na malé načechrané kuřátko, které se s pomocí zobáků osvobozuje ze skořápky vejce.