Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

TrustWorthy Investment CZ a.s. rozšiřuje síť firemních prodejen

15. 5. 2016

TrustWorthy Investment CZ a.s. rozšiřuje síť firemních prodejen

Jako jeden z hlavních cílů pro letošní rok byl stanoven rozvoj franšízové sítě TrustWorthy Investment CZ a.s. a s ním i rozšíření kamenných poboček do krajských měst. K současným prodejnám v Plzni a Českých Budějovicích přibude další prodejna přímo v centru Prahy.

13. 5. 2016 byla slavnostně otevřena prodejna v centru Prahy ve druhém patře v pasáži Černá růže. Cílem nové prodejny je uspokojit potřeby zákazníků z Prahy a Středočeského kraje, rozšířit a zlepšit zákaznický servis. Přesto, že prioritou společnosti zůstává poradenský a konzultativní prodej prostřednictvím expertních poradců na drahé kovy, diamanty a numismatiku, poskytne nová prodejna komfortní a diskrétní zázemí při výběru zboží a přinese širokou nabídku odborných přednášek a školení. Prodejna disponuje také rozsáhlou terasou, která poskytuje příjemné posezení pro neformální setkání klientů a jejich poradců.

„Prodejna je umístěná ve druhém patře, ale vnímáme to spíš jako výhodu, než nevýhodu“, říká Renata Hulinská, majitelka prodejny a dodává: „Není tu tak rušno a naši klienti oceňují soukromí a klid pro jednání. Navíc rozlehlá terasa je velkým bonusem a příslibem eventových akcí, kterými bychom rádi překvapili naše klienty, zejména v letních měsících.“

Do konce roku 2016 plánuje TrustWorthy Investment CZ a.s. otevřít další prodejny v centru Karlových Varů a v Plzni. V roce 2017 by mělo dojít k pokrytí všech krajských měst firemními prodejnami a vytvořit tak maximální zákaznický servis všem klientům. 

Online webináře TrustWorthy Investment CZ a.s.

1. 3. 2021

Z pohodlí domova můžete být s námi pravidelně v kontaktu. Online webináře, kde se dozvíte více informací k drahým kovům, možnostem spolupráce nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Pamětní zlatá mince, 50EUR "Poklady Alp - Alpské lesy" proof

23. 2. 2021

Největší zalesněná oblast střední Evropy, národní park Kalkalpen, je domovem 30 různých lesních ekosystémů. Národní park Kalkalpen, který se nachází v Horním Rakousku, byl založen v roce 1997.

TrustWorthy Investment navázala spolupráci s exkluzivní rafinérií Heimerle + Meule

15. 2. 2021

Exkluzivní rafinérie Heimerle + Meule nabízí investiční zlaté a stříbrné slitky nejvyšší kvality s certifikáty. Představujeme Vám jí v našem článku.