Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

TrustWorthy Investment CZ a.s. rozšiřuje síť firemních prodejen

15. 5. 2016

TrustWorthy Investment CZ a.s. rozšiřuje síť firemních prodejen

Jako jeden z hlavních cílů pro letošní rok byl stanoven rozvoj franšízové sítě TrustWorthy Investment CZ a.s. a s ním i rozšíření kamenných poboček do krajských měst. K současným prodejnám v Plzni a Českých Budějovicích přibude další prodejna přímo v centru Prahy.

13. 5. 2016 byla slavnostně otevřena prodejna v centru Prahy ve druhém patře v pasáži Černá růže. Cílem nové prodejny je uspokojit potřeby zákazníků z Prahy a Středočeského kraje, rozšířit a zlepšit zákaznický servis. Přesto, že prioritou společnosti zůstává poradenský a konzultativní prodej prostřednictvím expertních poradců na drahé kovy, diamanty a numismatiku, poskytne nová prodejna komfortní a diskrétní zázemí při výběru zboží a přinese širokou nabídku odborných přednášek a školení. Prodejna disponuje také rozsáhlou terasou, která poskytuje příjemné posezení pro neformální setkání klientů a jejich poradců.

„Prodejna je umístěná ve druhém patře, ale vnímáme to spíš jako výhodu, než nevýhodu“, říká Renata Hulinská, majitelka prodejny a dodává: „Není tu tak rušno a naši klienti oceňují soukromí a klid pro jednání. Navíc rozlehlá terasa je velkým bonusem a příslibem eventových akcí, kterými bychom rádi překvapili naše klienty, zejména v letních měsících.“

Do konce roku 2016 plánuje TrustWorthy Investment CZ a.s. otevřít další prodejny v centru Karlových Varů a v Plzni. V roce 2017 by mělo dojít k pokrytí všech krajských měst firemními prodejnami a vytvořit tak maximální zákaznický servis všem klientům. 

Program Zápůjčka určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

7. 10. 2022

S novou investiční nabídkou Zápůjčka vstupuje na trh česká společnost TrustWorthy Investment. Program určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.