Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Rozhodnutí o investici ovlivní náš čas a život

15. 10. 2013

V dnešní době, kdy ještě neodezněly důsledky celosvětové ekonomické krize, výrazně vnímáme, že události na finančních trzích mají díky globalizaci, propojení celosvětových ekonomik a bankovních systémů přímý dopad i na naši práci, peníze, majetek a celkovou kvalitu života. Stále častěji si tedy pokládáme otázku, kam uložit naše peníze tak, aby se jich turbulence světových trhů s cennými papíry a krize bankovních sektorů nedotkly, ale abychom naopak dosáhli největšího zhodnocení?

Ať už se rozhodneme uložit své peníze a majetek jakkoliv, naše rozhodnutí přímo ovlivní náš čas a život. Pokud se ale podíváme na tento čas jako na jednu z „investic“, pak zjistíme, že i způsob, jak s ním nakládáme – ať už v práci nebo v soukromí – přímo souvisí s kvalitou našeho celého života.

TrustWorthy Investment CZ a.s. si hodnotu této skryté investice uvědomuje a proto nabízí svým klientům nejen širokou škálu investičních možností do komodit, které si v současných turbulentních podmínkách světové ekonomiky udržují svou hodnotu, ale také nabízí program celoživotního vzdělávání, cestu k lepšímu nakládání s časem, investicí, kterou má v portfoliu každý z nás. Tento jedinečný program – první svého druhu v České republice – spojuje informace o uchovatelích hodnoty a zhodnocení investic a systém vzdělávání, který vede ke zlepšení celkové kvality života.

Mnoho lidí si od roku 1989 dopřálo lepší bydlení, modernější automobil, cestování. Později se lidé začali ohlížet, kde peníze zhodnotit a kam je uložit. V prvopočátku byly velmi lukrativní akciové trhy, lidé měli velmi kvalitní zhodnocení. Po roce 2000 přišel velký boom na realitním trhu, nárůst ceny nemovitostí byl v řádech desítek procent ročně. Akciové trhy a realitní trh však zaznamenaly otřes Po roce 2007, kdy hypoteční krize zasáhla celý svět, už akcie a reality nejsou v tak velké míře využívané k ukládání peněz. Lidé začínají objevovat další trh: komodity. Drahé kovy a diamanty dnes majetkově patří každému člověku. Je jen na zodpovězení několika otázek, co je pro něj nejvhodnější. Jestli investiční zlato, zlaté mince, stříbro, stříbrné mince, platina, diamanty? Každá komodita má své klady a zápory, a pro každého klienta je různá kombinace. Někdo chce pravidelné zhodnocení, někdo vysokou likviditu, někdo majetek, který není dohledatelný, někdo chce mít majetek, který předá svým dětem nebo vnoučatům. Jak vybrat správný drahý kov, minci nebo diamant vám zdarma zodpovíme.

Společnost TrustWorthy Investment, a. s. působí na trhu České republiky a Slovenska jako odborník v oblasti drahých kovů a diamantů. U nás můžete nakupovat, uchovávat i prodávat investiční diamanty, diamanty do šperků, zlato, stříbro, platinu, mince a medaile za bezkonkurenční ceny.

Program Zápůjčka určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

7. 10. 2022

S novou investiční nabídkou Zápůjčka vstupuje na trh česká společnost TrustWorthy Investment. Program určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.