Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Představujeme Vám dukáty a sady dukátů s postavami z pohádky Tajemství staré bambitky 2

1. 6. 2022

V úterý 7.2.2022 měli pozvaní diváci v České republice možnost shlédnout předpremiéru pokračování úspěšné české pohádky Tajemství staré bambitky 2 Iva Macháčka, která je znovu obsazena hvězdami jako Tomáš Klus, Kamila Janovičová nebo Ondřej Vetchý. První část pohádky přitom přišla do kin v roce 2011.

Ve spolupráci s Fairytale production společnost TrustWorthy Investment nabízí už několik měsíců svým klientům SPOŘENÍ DO KARABY. Karaba je velmi dobré známé pohádkové platidlo, které stejně jako naše spoření tvoří,,skutečný poklad"pro každého, kdo ho vlastní.

UZAVŘETE SPOŘENÍ RYCHLE A POHODLNĚ KLIKNUTÍM SEM

Exkluzivní spolupráce s pohádkou Tajemství staré bambitky přinesla další ovoce - dukáty a sady dukátů ve zlatém a stříbrném provedení.

Zlaté a stříbrné dukáty s tématikou pohádky Tajemství staré bambitky 2

Křest dukátů se uskutečnil 1.6.2022 od 19 hodin v Praze.

Sedm různých dukátů zobrazujících pohádkové postavy Karabu, Jůlii, Aničku, Jakuba, Ference, Lorence a Johanku vycházejí ve zlatém i stříbrném provedení. Dukáty vycházejí samostatně v etui, nebo spolu v limitovaných sadách ve stříbrném a zlatém provedení. Je pouze na Vás, jakému provedení dáte přednost.

Specifikace dukátů:
Nominální hodnota: 1 DUKÁT
Materiál: Au / Ag 999/1000
Provedení: Proof
Hmotnost: Au 7,77 g, Ag 31,1 g
Průměr: Au 25 mm, Ag 40 mm
Hrana: Hladká
Emise: červen 2022
Ražba: Mincovna Kremnice

DUKÁTY BAMBITKA I SADY DUKÁTŮ NAJDETE VE ZLATÉM A STŘÍBRNÉM PROVEDENÍ NA NAŠEM ESHOPU.

Program Zápůjčka určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

7. 10. 2022

S novou investiční nabídkou Zápůjčka vstupuje na trh česká společnost TrustWorthy Investment. Program určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.