Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Představení společnosti

5. 9. 2016

Představení společnosti

Společnost TrustWorthy Investment je holdingovou společností, tvořenou akciovými společnostmi v jednotlivých zemích s přímým řízením holdingu TrustWorthy Investment Holding SE se sídlem v Praze.

Pod TrustWorthy Investment Holding SE patří dceřiné společnosti TrustWorthy Investment CZ a.s., TrustWorthy Investment SK a.s. a TrustWorthy Investment  UK LTD. Předsedou představenstva TrustWorthy Investment Holding SE je pan Michal Spurný. Jednotlivé akciové společnosti jsou řízeny lokálními předsedy představenstva.

TrustWorthy Investment patří mezi přední hráče na poli obchodu s fyzickými komoditami – diamanty, zlatem, stříbrem a platinou. Současně se společnost věnuje nákupu, aukcím a prodeji v oblasti numismatiky a to jak moderní, tak historické.

TrustWorthy Investment v současné době pokrývá komplexní investiční portfolio pro investice do fyzicky vlastněných drahých kovů, drahých kamenů a numismatiky, včetně možnosti spoření do drahých kovů. Tímto se stává z pohledu konkurence unikátní společností, která je schopná pokrýt potřeby jednotlivých investorů od drobných po významné a naplnit jejich očekávání.

Prioritním cílem společnosti byl, je a bude konzultativní prodej investičních komodit s vysokým profesionálním vhledem a servisem vůči klientům. Přesto se s růstem a rozvojem společnosti rozšiřuje dostupnost kamenných obchodů, které poskytují příjemné zázemí, školící a prezentační prostory a komorní zázemí pro obchodní jednání. Prodejny tímto podporují silný prozákaznický přístup a profesionální konzultativní prodej. Kvalitní dostupnost informací a rozsáhlý e-shop pak nabízí webové stránky ve všech zastupovaných zemích.

Mise a vize společnosti se opírají o globální trhy a jejich využití pro zajištění silného a širokého investičního portfolia i té nejnáročnější klientely. Významným cílem je také rozvoj vzdělávání v oboru investic do drahých kovů, diamantů a numismatiky směrem k obchodním zástupcům společnosti i široké veřejnosti.

Jako společensky odpovědná firma věnujeme svoji pozornost a finanční podporu také charitě. Našim dlouholetým partnerem je azylový dům v Plzni a podpora drobnějším lokálním projektům.

Online webináře TrustWorthy Investment CZ a.s.

1. 3. 2021

Z pohodlí domova můžete být s námi pravidelně v kontaktu. Online webináře, kde se dozvíte více informací k drahým kovům, možnostem spolupráce nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Pamětní zlatá mince, 50EUR "Poklady Alp - Alpské lesy" proof

23. 2. 2021

Největší zalesněná oblast střední Evropy, národní park Kalkalpen, je domovem 30 různých lesních ekosystémů. Národní park Kalkalpen, který se nachází v Horním Rakousku, byl založen v roce 1997.

TrustWorthy Investment navázala spolupráci s exkluzivní rafinérií Heimerle + Meule

15. 2. 2021

Exkluzivní rafinérie Heimerle + Meule nabízí investiční zlaté a stříbrné slitky nejvyšší kvality s certifikáty. Představujeme Vám jí v našem článku.