Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Představení společnosti

5. 9. 2016

Představení společnosti

Společnost TrustWorthy Investment je holdingovou společností, tvořenou akciovými společnostmi v jednotlivých zemích s přímým řízením holdingu TrustWorthy Investment Holding SE se sídlem v Praze.

Pod TrustWorthy Investment Holding SE patří dceřiné společnosti TrustWorthy Investment CZ a.s., TrustWorthy Investment SK a.s. a TrustWorthy Investment  UK LTD. Předsedou představenstva TrustWorthy Investment Holding SE je pan Michal Spurný. Jednotlivé akciové společnosti jsou řízeny lokálními předsedy představenstva.

TrustWorthy Investment patří mezi přední hráče na poli obchodu s fyzickými komoditami – diamanty, zlatem, stříbrem a platinou. Současně se společnost věnuje nákupu, aukcím a prodeji v oblasti numismatiky a to jak moderní, tak historické.

TrustWorthy Investment v současné době pokrývá komplexní investiční portfolio pro investice do fyzicky vlastněných drahých kovů, drahých kamenů a numismatiky, včetně možnosti spoření do drahých kovů. Tímto se stává z pohledu konkurence unikátní společností, která je schopná pokrýt potřeby jednotlivých investorů od drobných po významné a naplnit jejich očekávání.

Prioritním cílem společnosti byl, je a bude konzultativní prodej investičních komodit s vysokým profesionálním vhledem a servisem vůči klientům. Přesto se s růstem a rozvojem společnosti rozšiřuje dostupnost kamenných obchodů, které poskytují příjemné zázemí, školící a prezentační prostory a komorní zázemí pro obchodní jednání. Prodejny tímto podporují silný prozákaznický přístup a profesionální konzultativní prodej. Kvalitní dostupnost informací a rozsáhlý e-shop pak nabízí webové stránky ve všech zastupovaných zemích.

Mise a vize společnosti se opírají o globální trhy a jejich využití pro zajištění silného a širokého investičního portfolia i té nejnáročnější klientely. Významným cílem je také rozvoj vzdělávání v oboru investic do drahých kovů, diamantů a numismatiky směrem k obchodním zástupcům společnosti i široké veřejnosti.

Jako společensky odpovědná firma věnujeme svoji pozornost a finanční podporu také charitě. Našim dlouholetým partnerem je azylový dům v Plzni a podpora drobnějším lokálním projektům.

Sada stříbrných pamětních mincí, 6EUR "Prominentní řečtí ekonomové" proof

15. 1. 2019

V našem e-shopu najdete novou sadu stříbrných pamětních mincí

Zlato bude v letošním roce ještě zářivější: Světový zlatý konci

11. 1. 2019

Světový zlatý koncil předpovídá zlatu mnohem zářivější rok, a to díky nestabilitě globálního finančního trhu, měnové politice a americkému dolaru a strukturálním ekonomickým reformám.

Tematické večery v Praze - Český večer

10. 1. 2019

Srdečně Vás zveme i v novém roce na další tematický večer v prodejně TrustWorthy Investment v Praze v Černé Růži.