Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Pojďte se mnou na návštěvu do prodejny TrustWorthy Investment

8. 11. 2018

Jako první mezi prodejnami TrustWorthy Investment CZ a.s. byla otevřena prodejna v Praze na ulici Na příkopě v pasáži Černá Růže. I má první návštěva mířila právě tam. Ulici Na příkopě v Praze mám ráda, a když můžu ráda si udělám procházku právě touto třídou, která nikdy nespí. Věděli jste, že se tato ulice v roce 2017 s výši nájemného umístila na 22. místě v žebříčku 68 nejdražších nákupních ulic na světě? Takže dobrá volba pro prodejnu, k diamantům a drahým kovům se tato adresa hodí.

Jsem v pasáži Černá Růže, kde najdu prodejnu?

Když vejdete do pasáže, která je nyní nápaditě vyzdobena různě barevnými deštníky, vyjede eskalátorem do prvního patra a po ochozu se dáte nejprve doleva a poté doprava a na konci v rohu najdete modře obrandovanou prodejnu TrustWorthy Investment.

Když vejdete, nejen, že Váš vždy přivítá milý úsměv někoho zodpovědného z TrustWorthy Investment, ale také osvětlené vitríny plných krásných produktů ze světa drahých kovů jako je zlato, stříbro nebo platina, tak i různé mince nebo medaile a v neposlední řadě také diamanty.

Profesionalita a odbornost jsou pro nás důležité

Všechno si můžete v klidu prohlédnout a když budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se zeptat, každý, kdo je na prodejně je odborník a umí o tom poutavě a profesionálně vyprávět. Když mám cestu do prodejny TWI v Černé Růži, a ještě navíc v ní potkám zodpovědnou osobu, kterou je pan Petr Stibůrek, mám radost dvojnásobnou – je to člověk na svém místě. Nejen, že má prodejnu na starosti, ale zároveň vykonává funkci numismatika. Určitě stojí za to si s ním o numismatice popovídat, má dlouhodobé zkušenosti a umí o každé minci říct takových věcí, že nebudete chtít ani odejít. Všechno navíc doplňuje o historické události. Vždycky mě zajímá, co každého na jeho práci baví nejvíc a stejná otázka putovala směrem k panu Stibůrkovi. Na mou otázku „Co vás baví na těch mincích nejvíc?”, jeho odpověď byla jednoznačná: „provázání na události z historie”. V prostorách každé prodejny TrustWorthy Investment najdete i různé informace o světě drahých kovů a diamantů v podobě zarámovaných obrazů na stěnách.

 

Schůzka nebo event na prodejnách TrustWorthy Investment

V prodejnách TrustWorthy Investment najdete vždycky něco navíc, a to je to, co nás těší - ať už jsou to zasedací prostory, kde si můžete domluvit svou schůzku nebo přijměte pozvání na některý z eventů, které se na prodejnách pořádají. Prodejna v Černé Růži disponuje i krásnou terasou, kde si v příznivém počasí můžete buď domluvit své schůzky, nebo si právě užít některý z našich pořádaných eventů, jenž je vždy doplněný doprovodným programem a spoustou informací o spolupracujících mincovnách nebo jiných zajímavých informací ze světa drahých kovů, diamantů a numismatiky. Stačí, když nás budete sledovat na našich stránkách nebo na našich profilech na sociálních sítích, tam vám žádná podstatná informace neunikne.

Pak už si jen užijte klidný a luxusní prostor prodejny. A za mě vám přeji, ať se každá návštěva jakékoliv prodejny TrustWorthy Investement stane pro vás zážitkem.

 

 

Autor: Ing. Denisa Dudová, marketing manager, TrustWorthy Investment CZ a.s.

Pamětní stříbrná mince 200Kč 150. výročí narození vědce Aleše Hrdličky proof

20. 3. 2019

Aleš Hrdlička se narodil 29. března 1869 v Humpolci jako Alois Ferdinand Hrdlička. Jméno si nechal úředně změnit v dospělosti podle přezdívky z dětství. Většinu života prožil v USA,

Pamětní stříbrná mince, 10000HUF 175. výročí narození Mihály Munkácsy proof

20. 3. 2019

Mihály Munkácsy byl maďarský malíř žijící v Paříži, který získal světovou proslulost svou žánrovou malbou a velkou škálou biblických maleb.

Společnost Petra Unearths objevila 101ct. Surový diamant v dole Cullinan

15. 3. 2019

Během pátečního dne se společnosti Petra Diamonds podařilo objevit dva surové kameny v dole Cullinan v Jihoafrické republice.