Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Pojďte se mnou na návštěvu do prodejny TrustWorthy Investment

8. 11. 2018

Jako první mezi prodejnami TrustWorthy Investment CZ a.s. byla otevřena prodejna v Praze na ulici Na příkopě v pasáži Černá Růže. I má první návštěva mířila právě tam. Ulici Na příkopě v Praze mám ráda, a když můžu ráda si udělám procházku právě touto třídou, která nikdy nespí. Věděli jste, že se tato ulice v roce 2017 s výši nájemného umístila na 22. místě v žebříčku 68 nejdražších nákupních ulic na světě? Takže dobrá volba pro prodejnu, k diamantům a drahým kovům se tato adresa hodí.

Jsem v pasáži Černá Růže, kde najdu prodejnu?

Když vejdete do pasáže, která je nyní nápaditě vyzdobena různě barevnými deštníky, vyjede eskalátorem do prvního patra a po ochozu se dáte nejprve doleva a poté doprava a na konci v rohu najdete modře obrandovanou prodejnu TrustWorthy Investment.

Když vejdete, nejen, že Váš vždy přivítá milý úsměv někoho zodpovědného z TrustWorthy Investment, ale také osvětlené vitríny plných krásných produktů ze světa drahých kovů jako je zlato, stříbro nebo platina, tak i různé mince nebo medaile a v neposlední řadě také diamanty.

Profesionalita a odbornost jsou pro nás důležité

Všechno si můžete v klidu prohlédnout a když budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se zeptat, každý, kdo je na prodejně je odborník a umí o tom poutavě a profesionálně vyprávět. Když mám cestu do prodejny TWI v Černé Růži, a ještě navíc v ní potkám zodpovědnou osobu, kterou je pan Petr Stibůrek, mám radost dvojnásobnou – je to člověk na svém místě. Nejen, že má prodejnu na starosti, ale zároveň vykonává funkci numismatika. Určitě stojí za to si s ním o numismatice popovídat, má dlouhodobé zkušenosti a umí o každé minci říct takových věcí, že nebudete chtít ani odejít. Všechno navíc doplňuje o historické události. Vždycky mě zajímá, co každého na jeho práci baví nejvíc a stejná otázka putovala směrem k panu Stibůrkovi. Na mou otázku „Co vás baví na těch mincích nejvíc?”, jeho odpověď byla jednoznačná: „provázání na události z historie”. V prostorách každé prodejny TrustWorthy Investment najdete i různé informace o světě drahých kovů a diamantů v podobě zarámovaných obrazů na stěnách.

 

Schůzka nebo event na prodejnách TrustWorthy Investment

V prodejnách TrustWorthy Investment najdete vždycky něco navíc, a to je to, co nás těší - ať už jsou to zasedací prostory, kde si můžete domluvit svou schůzku nebo přijměte pozvání na některý z eventů, které se na prodejnách pořádají. Prodejna v Černé Růži disponuje i krásnou terasou, kde si v příznivém počasí můžete buď domluvit své schůzky, nebo si právě užít některý z našich pořádaných eventů, jenž je vždy doplněný doprovodným programem a spoustou informací o spolupracujících mincovnách nebo jiných zajímavých informací ze světa drahých kovů, diamantů a numismatiky. Stačí, když nás budete sledovat na našich stránkách nebo na našich profilech na sociálních sítích, tam vám žádná podstatná informace neunikne.

Pak už si jen užijte klidný a luxusní prostor prodejny. A za mě vám přeji, ať se každá návštěva jakékoliv prodejny TrustWorthy Investement stane pro vás zážitkem.

 

 

Autor: Ing. Mgr. Denisa Dudová, marketing manager, Trustworthy Investment CZ a.s.

Pamětní mince ČNB vypráví historii

14. 11. 2018

Zajímavým a tak trochu jiným pohledem na odkaz zásadních milníků v naší historii jsou pamětní mince. V České republice je výhradním emitentem pamětních mincí Česká národní banka.

Příběh dvou kovů: Jeden cennější než zlato, druhý historicky podceňovaný

13. 11. 2018

Zlato je kovem králů, základní měnou, věčným zdrojem hodnoty, ztělesněním krásy

Pamětní stříbrná mince, 10000HUF 450. výročí Unitariánské církve proof

12. 11. 2018

V našem e-shopu najdete novou pamětní stříbrnou minci