Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Nová kampaň s Eliškou Bučkovou

19. 7. 2019

Rozšířenou nabídkou produktů TrustWorthy Investment jsou šperky. Právě proto jsme se rozhodli pro kampaň k tomuto projektu. Vše budeme představovat postupně, odkrývat celý průběh, od začátku až po samotné uvedení šperků.

Naše odtajňování projektu pokračuje. Jsme rádi, že Vám můžeme poodkrýt další fáze s diamantovými šperky. Kreslíme, ladíme, konzultujeme. Chystá se nová kolekce šperků s diamanty, které navrhla přímo Eliška Bučková. Ohledně této kolekce šperků jsme se rovnou Elišky zeptali na několik otázek.

Jak často nosíte šperky?

Šperky nosím téměř každý den, s výjimkou dobrodružných cest a expedic. Je to jediný čas, kdy své “ozdoby” nechávám doma. Od malička jsem si ráda zkoušela maminčiny náušnice, korálky a náramky. Dnes si navrhuji šperky podle vlastní představy. Mám ráda originalitu a osobitost.

Proč jste se rozhodla navrhnout vlastní kolekcí šperků právě s TWI?

Když jsme se s vedením TWI bavili o možné spolupráci, bylo to pro mě jako dar z nebe. Šperky, které si většinou navrhuji sama pro sebe, jsem v zápětí mohla navrhnout i pro ostatní. Byla to veliká výzva a zodpovědnost.

Kde hledáte svou inspiraci pro tvorbu?

Všude, inspirace přichází náhodně. Ať už sedím v kavárně a dívám se na lidi kolem sebe, kráčím ulicemi nebo relaxuji v přírodě.

Bude mít Vaše nová kolekce šperků nějaký příběh či určitou symboliku?

Ano, musím přiznat, že jsem ze začátku nakreslila spoustu návrhů, ale pořád to nebylo “ono”. Něco mi tam chybělo. Až na svatbě mojí sestry, kdy jsem se při mši dívala na jejich zamilovanost a přitom poslouchala moje a jejich oblíbené svatební čtení z Bible o lásce (13Kor), věděla jsem, že to je to, čím se chci inspirovat při návrzích svoji kolekce šperků. Moje kolekce vychází z víry v Boha, v lásku a kruhu - symbol úplnosti, celistvosti. Na dvou špercích je vyryt úryvek z onoho Biblického čtení o lásce v Hebrejštině a zní: “Láska nikdy nepřestává”. A to bych chtěla popřát všem lidem, nejenom těm, kteří si šperky z mojí kolekce Prayer for Love zakoupí. Ať jejich láska k partnerovi, rodičům, k sobě, přátelům, světu,…nikdy nepřestává.

 

Autor: Eliška Bučková a Marketing TrustWorthy Investment CZ a.s. 

Tématický večer v Českých Budějovicích - San Marino večer

18. 12. 2019

Srdečně Vás zveme na další tematický večer na prodejně TrustWorthy Investment v Českých Budějovicích

Tématický večer v Praze - San Marino večer

11. 12. 2019

Srdečně Vás zveme na další tematický večer na prodejně TrustWorthy Investment v Praze

Tématický večer v Plzni - San Marino večer

4. 12. 2019

Srdečně Vás zveme na další tematický večer na prodejně TrustWorthy Investment v Plzni