Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Na tiskové konferenci s Peterem Saganem

3. 6. 2019

Když se řekne jméno Peter Sagan. Co se Vám vybaví?

Cyklistika, silniční kolo, zlatá medaile, mistrovství světa, číslovka tři, zelený trikot, Slovensko, Tour de France, vítěz, mistr světa, cyklista týmu Bora, profesionál.

A právě na oslavu svých po sobě jdoucích tří vítězství jako první muž v historii, a to právě na mistrovstvích světa - Richmond (2015), Doha (2016) a Bergen (2017) - se rozhodl Peter Sagan vydat pamětní zlatou medaili, na které je jeho portrét spolu s dalšími cyklistickými prvky.

 

Něco málo o pamětní medaili

Stejně jako je unikátní série tří po sobě jdoucích vítězství v silniční cyklistice, tak i každá medaile je unikátní, je číslovaná a každá má svůj certifikát. To byl právě i důvod, že se medaile razila z ryzího kovu, protože zlato je uchovatelem hodnoty a zhodnocuje se časem. Detailnější parametry, které se u jednotlivých medailí uvádějí, jsou následující: materiál – 24karátové ryzí zlato999/1000, je ve špičkovém provedení, tedy tzv. proof-like, její hmotnost je 184,9 gramů náklad je pouze 100 kusů a autorem je sám Peter Sagan. Stejně jako je unikátní a jedinečná medaile, tak i její prodej si zaslouží exkluzivitu, proto edice zlaté medaile je exkluzivně pouze v nabídce společnosti TrustWorthy Investment a je téměř vyprodaná. Pokud si přejete mít tento jedinečný kousek mít doma, je možné si ji zakoupit v našem e-shopu. Pokud si tuto jedinečnou medaili zakoupíte, jako její majitel se budete moci zúčastnit osobního setkání s Peterem Saganem jako poděkování, že vnímáte význam originality a jedinečnosti této medaile. 
  

Speciální tisková konference

Jakuž bylo zmíněno výše, že vše okolo zlaté pamětní medaile je jiné, byla zorganizovánaspeciální tisková konference s Peterem Saganem pouze pro novináře, kde byla zlatá medaile pokřtěna. Konference proběhla 29.04.2019 v luxusním hotelu Le Palais v centru Prahy, a to za účastí médií z celé Evropy. Jako každý profesionální sportovec na nejvyšší úrovni je i Peter Sagan časově velmi vytížený muž, proto možnost osobního setkání takového formátu by si neměl žádný novinář nechat ujít. Každý z přítomných novinářů se tak mohl zeptat na sportovní kariéru a život Petera Sagana. Celá tisková konference byla moderována sportovní reportérkou Kateřinou Nekolnou. Po oficiální části a salvě dotazů, následoval samotný křest medaile. Následně byli všichni přítomni pozváni na slavnostní přípitek sobčerstvením ve formě rautu.

Děkujeme všem zúčastněným za nezapomenutelný zážitek a personálu hotelu za ochotu a jejich profesionální přístup.

 

Mgr. Ing. Denisa Dudová, Marketing manager TrustWorthy Investment CZ

Výsledky, dojmy a reakce z této tiskové konferenci, které psali samotní novináři si můžete přečíst na níže uvedených odkazech:

iRozhlas      iSport     iDnes     Česká Televize    Sport.cz    Večerní Praha

 

Program Zápůjčka určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

7. 10. 2022

S novou investiční nabídkou Zápůjčka vstupuje na trh česká společnost TrustWorthy Investment. Program určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.