Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Křest kolekce šperků Elišky Bučkové

4. 10. 2019

Kolekce šperků, která se skládá z pěti kusů, navrhla modelka, herečka Eliška Bučková ve spolupráci s TrustWorthy Investment

Praha, 1. října 2019 – Rozšířenou nabídkou produktů TrustWorthy Investment jsou šperky. Právě proto jsme se rozhodli pro kampaň k tomuto projektu. Vše jsme postupně odkrývali tak, aby každému šperku bylo věnováno dostatečně času.

Jsme rádi, že můžeme představit již celou kompletní kolekci s diamantovými šperky, kterou navrhla sama Eliška Bučková.

,,Když jsme se s vedením TWI bavili o možné spolupráci, bylo to pro mě jako dar z nebe. Šperky, které si většinou navrhuji sama pro sebe, jsem v zápětí mohla navrhnout i pro ostatní. Byla to veliká výzva a zodpovědnost.

Musím přiznat, že jsem ze začátku nakreslila spoustu návrhů, ale pořád to nebylo “ono”. Něco mi tam chybělo. Až na svatbě mojí sestry, kdy jsem se při mši dívala na jejich zamilovanost, a přitom poslouchala moje a jejich oblíbené svatební čtení z Bible o lásce (13Kor), věděla jsem, že to je to, čím se chci inspirovat při návrzích svojí kolekce šperků. Moje kolekce vychází z víry v Boha, v lásku a kruhu – symbol úplnosti, celistvosti. Na dvou špercích je vyryt úryvek z onoho Biblického čtení o lásce v hebrejštině a zní: “Láska nikdy nepřestává”. A to bych chtěla popřát všem lidem, nejenom těm, kteří si šperky z mojí kolekce Prayer for Love zakoupí. Ať jejich láska k partnerovi, rodičům, k sobě, přátelům, světu, … nikdy nepřestává.‘‘ říká Eliška Bučková.

V pasáži Černá Růže, Na Příkopě, proběhl slavnostní křest této kolekce. Křtu se účastnila sama Eliška, která si šperky z kolekce opravdu zamilovala. Představení šperků a samotný akt s diamantovým přípitkem byl pro širokou veřejnost, naše klienty, obchodníky i novináře.

Celou kolekci bude možné si objednat od 1.10.2019 na našich prodejnách nebo webových stránkách. Věříme, že se šperky budou líbit stejně tak, jako tvůrkyni této kolekce.

 

Bližší informace:

TrustWorthy Investment CZ a.s., tel.: +420 777 453 953, www.twicz.cz

 

Eliška Bučková na sociálních sítích:

Instagram https://www.instagram.com/eliskabuckova_official/

Facebook https://www.facebook.com/eliskabuckovaofficial/

 

Eliška Bučková

  • je česká modelka, zpěvačka a vítězka České MISS v roce 2008. Eliška pochází z Hodonínska, kde i studovala. Pravidelně se účastní jako lektorka na dětské rybářském táboře.
  • V roce 2008 vyhrála soutěž Česká Miss. Ve stejném roce reprezentovala Českou republika na Miss Universe a obsadila 11. místo z 80 soutěžících. V roce 2010 se dostala do TOP 10 ve světové soutěži Top Model of the World.

 

TrustWorthy Investment CZ a.s.

  • je přední obchodník s drahými kovy, diamanty a numismatikou. Klientům zajišťuje kvalitní poradenství, které jim napomáhá v orientaci na trhu a správným výběrem produktů, které má v budoucnu růstovou hodnotu. Společnost se orientuje na globální trh a tím může dát klientům lepší servis a poradenství.

 

Kolekce ‘‘Prayer for Love‘‘

  • Materiál Au 585/1000
  • Počet diamantů v celé kolekci 27 ks
  • Celkem 5 šperků
  • V prodeji od 1.10.2019
  • Autor Eliška Bučková

 

Slavnostní křest sledovali různá média. Zde Vám přinášíme odkazy na články, informace k Elišce a šperkům této kolekce

Aha!  Ženy s.r.o.  Tojesenzace.cz

Program Zápůjčka určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

7. 10. 2022

S novou investiční nabídkou Zápůjčka vstupuje na trh česká společnost TrustWorthy Investment. Program určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.