Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Křest dukátů Bambitka: akce plná hvězd nastartovala zdárnou spolupráci

3. 6. 2022

Ve spolupráci s Fairytale production a pohádkou Tajemství staré bambitky 2 jsme dne 1.6.2022 zažili neopakovatelný křest dukátů Bambitka, které jsou raženy ve zlatém a stříbrném provedení.

Večer plný osobností

Na slavnostním galavečeru jsme měli možnost vidět osobnosti jako Ladislava Špačka, Kamilu Janovičovou, která v pohádce ztělesňovala postavu královny Aničky; Valentýnku Bečkovou, která ztvárnila princeznu Johanku či Václava Noida Bártu, který byl zároveň kmotrem dukátů. Kromě nich na akci nechyběli producenti pohádky a představitelé naší společnosti TrustWorthy Investment.

K pohádce neodmyslitelně patří zlatý poklad, což se ukázalo i při samotném křtu. Šampaňským se totiž křtily zlaté dukáty v truhle, což celé akci dodalo pohádkový nádech.

Dukáty Bambitka jsou od 1.6.2022 možné zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu ve zlatém a stříbrném provedení v neomezeném počtu kusů, přičemž podobizny na dukátech ztvárňují sedm hlavních pohádkových postav: Aničku, krále Jakuba, Julii, Johanku, Karabu, Ference a Lorence. Kromě jednotlivých dukátů je možné zakoupit i číslovanou limitovanou sadu dukátů v etui, ve které se nachází všech sedm dukátů pohromadě - také ve zlatém nebo stříbrném provedení.

VŠECHNY DUKÁTY A SADY DUKÁTŮ NAJDETE NA NAŠEM E-SHOPU

Spoření do Karaby

Kromě dukátů, které jsme společně křtili, spolupráce s pohádkou přinesla ještě jeden nový produkt – spoření do Karaby. Spoření do Karaby je spoření do zlatých a stříbrných investičních mincí, které je možné si pohodlně sjednat z domova online. Bližší informace o spoření do Karaby naleznete v našem předchozím článku.

ZDE JE MOŽNÉ SJEDNAT SI SPOŘENÍ DO KARABY ONLINE

Chcete si o křtu přečíst víc? Klikněte na tento článek.

Program Zápůjčka určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

7. 10. 2022

S novou investiční nabídkou Zápůjčka vstupuje na trh česká společnost TrustWorthy Investment. Program určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.