Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

James Rickards: Nakupte zlato, dokud ho vlády nezakážou. Po válce s hotovostí dojde i na žlutý kov

16. 9. 2016

James G. Rickards, autor knih a kritik současného finančního systému, v rozhovoru pro Sprott Global Resource Investments hovoří o finančním systému, geopolitických rizicích a samozřejmě o zlatě, které na rozdíl od mnoha kritiků žlutého kovu stále považuje za peníze.

Rickards na konferenci Sprott Natural Resource Symposium a následně i v rozhovoru zmínil zajímavou myšlenku. V nejbližší budoucnosti bychom se podle něj klidně mohli dočkat toho, že vlastnění zlata bude stále komplikovanější. Situaci se zlatem v budoucnu porovnal s hotovostí, o jejímž zákazu se již v některých zemích vážně uvažuje.

Zdroj: investicniweb.cz

Program Zápůjčka určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

7. 10. 2022

S novou investiční nabídkou Zápůjčka vstupuje na trh česká společnost TrustWorthy Investment. Program určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.