Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Golf očima amatéra a nikdy hůl držejícího hráče

2. 11. 2018

V rámci pracovních marketingových aktivit pro TrustWorthy Investment jsem absolvovala na konci září poslední z golfových turnajů v rámci tzv. GOLF DIAMOND TOUR, který se pořádal na Slovensku na hřišti Gray Bear Tale. Jedná se o uzavřený turnaj, jehož jedním z hlavních pořadatelů je právě TrustWorthy Investment Holding SE.

Tento článek píšu s určitým odstupem, protože některé zážitky, prožitky máte spojené s emocemi, které vás pak vedou k zamyšlení. A takové akce jsou o zážitcích, prožitcích, emocích a následných uvědoměních si. U mě jsem si ověřila, že když se něčeho bojíš, tak se to stane. Věty “Jedeš s námi na golf” jsem se trochu obávala a samozřejmě, že daná situace nastala. Můj argument, že golf nehraju a co tam budu dělat, nebyl vyslyšen. Jsem hráč amatér, jenž nikdy pořádně nedržel golfovou hůl v ruce. Avšak dostala jsem úkol, který zněl jasně: pozoruj a uč se. Spojení golfu, golfového turnaje a drahých kovů, diamantů, mincí mi smysl dává, takže jsem se připravila a zaujala jsem pozici pozorovatele, s tím, že budu absolvovat golfovou akademii pro ne hráče.

Byl krásný slunečný den, zelený trávník před námi, turnaj začal. Účastníci turnaje rozděleni do flightů začali postupně odcházet na své první jamky a bojovat o první místa na bedně. Nám “ne hráčům” začala golfová akademie, kde jsme po úvodních slovech trenéra začali odpalovat své první míčky. V tu chvíli mě napadla jedna myšlenka ze třetího školení v rámci TrustWorthy Academy, které jsem ještě před golfovým turnajem taktéž absolvovala. Tam nám přednášející řekl, co ho na golfu baví a proč ho hraje: “musíte mít úplně čistou hlavu a být v pohodě, abyste hráli dobře”. Musím říct, že když jsem měla prázdnou hlavu na nic jsem nemyslela, tak jsem ten míček dokázala odpálit. Jakmile jsem začala přemýšlet, jak míček odpálit, nešlo to. V rámci lekce s trenérem jsme si rovněž zkoušeli rány v jamkovišti. Taky zajímavé a nejenom o hraní golfu, ale taky o učení se o sobě samým. U mě to bylo například hodně o trpělivosti.

V souvislosti s golfem jsem našla hezký citát: “There are two things you can do with your head dawn - play golf and pray.” (Lee Trevino)

Když začnete spolupracovat s TrustWorthy Investement nejenom, že můžete pracovat v zajímavém oboru drahých kovů, mincí a diamantů, ale navíc v rámci různých akcí vzdělávacích i zábavných akcí se posouváte osobnostně dál.

Autor: Ing. Mgr. Denisa Dudová, marketing manager, Trustworthy Investment CZ a.s.

Sada stříbrných pamětních mincí, 6EUR "Prominentní řečtí ekonomové" proof

15. 1. 2019

V našem e-shopu najdete novou sadu stříbrných pamětních mincí

Zlato bude v letošním roce ještě zářivější: Světový zlatý konci

11. 1. 2019

Světový zlatý koncil předpovídá zlatu mnohem zářivější rok, a to díky nestabilitě globálního finančního trhu, měnové politice a americkému dolaru a strukturálním ekonomickým reformám.

Tematické večery v Praze - Český večer

10. 1. 2019

Srdečně Vás zveme i v novém roce na další tematický večer v prodejně TrustWorthy Investment v Praze v Černé Růži.