Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Diamantové večery v TWI

1. 11. 2018

Každý měsíc probíhají v TrustWorthy Investment tematické večery, které nás provádí zajímavostmi z různých zemí světa. Dozvídáme se také informace o mincovnách a drahých kovech. V rámci všech večerů organizujeme mimo jiné i Diamantový večer. Celý prostor prodejny pokryjí krásné kameny různých velikostí, barev a dalších parametrů. Tato událost je úžasným zpestřením všech večerů, na které k nám můžete dorazit.

Na začátku října proběhl Diamantový večer v Plzni. Byli jsme svědky představení našich partnerů v rámci spolupráce s burzami v Izraeli, Antverpách, New Yorku a Hong Kongu. Poznali jsme diamanty více do hloubky a zjistili jsme, jaké jsou např. certifikace investičních diamantů nebo jakou škálu barev diamant může mít.

Celý večer v Plzni probíhal ve velmi dobré atmosféře a už se těšíme na další tematické večery v plzeňské prodejně.

V minulém týdnu se uskutečnila stejná událost v Praze, kde jsme poznali diamanty z úplně jiné perspektivy. Během programu večera jsme získali cenné informace o výrobě šperků a možných investic do diamantů. Ochutnali jsme také výborná vína od společnosti Neobyčejná vína. Majitelka Alias tour hovořila o cestování do lokalit jako je New York a Hong Kong. A byli jsme také součástí ochutnávky výborné kávy z luxusního kávovaru Elektra, které jsou tzv. Rolls Royce mezi kávovary.

Diamantové večery byly velmi pestré a potvrdily, že jsou opravdu hvězdou tematických večerů. Hosté se takto dozví mnoho užitečných informací, ale zároveň se navzájem poznají a prožijí tento večer v krásné a ničím nerušené atmosféře. Neváhejte a dorazte na jeden z tematických večerů, který pro vás naše společnost TrustWorthy Investment pořádá. Budeme se na vás těšit.

Autor: Jan Duchoslav ml., Online marketing manager TrustWorthy Investment CZ

Sada stříbrných pamětních mincí, 6EUR "Prominentní řečtí ekonomové" proof

15. 1. 2019

V našem e-shopu najdete novou sadu stříbrných pamětních mincí

Zlato bude v letošním roce ještě zářivější: Světový zlatý konci

11. 1. 2019

Světový zlatý koncil předpovídá zlatu mnohem zářivější rok, a to díky nestabilitě globálního finančního trhu, měnové politice a americkému dolaru a strukturálním ekonomickým reformám.

Tematické večery v Praze - Český večer

10. 1. 2019

Srdečně Vás zveme i v novém roce na další tematický večer v prodejně TrustWorthy Investment v Praze v Černé Růži.