Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Novinky

Prodej DTC se odhaduje na 520 milionů USD

11. 5. 2012

Diamond Trading Company (DTC) během květnového obchodního týdne prodala diamanty odhadem v hodnotě 520 milionů USD. Tato distribuční jednotka společnosti De Beers nepatrně upravila ceny - některé snížila a jiné zvýšila.

Indičtí odborníci se shodují, že Indie se musí přeměnit na světové centrum obchodu se zlatem

10. 5. 2012

Indie potřebuje zvýšit kapitálovou výtěžnost své spotřeby zlata, aby posílila svou pozici jako centrum obchodování s drahokamy a šperky, říkají přední odborníci zabývající se trhem s drahými kameny.

Dovoz broušených diamantů do Hongkongu vzrostl v prvním čtvrtletí o 9 %

10. 5. 2012

Dovoz broušených diamantů do Hongkongu za první čtvrtletí 2012 vzrostl meziročně o 9 % na 4,32 miliard USD podle dat Diamond Federation of Hong Kong, China Limited.

Růžový diamant za 2,5 milionu USD poprvé v Kanadě

2. 5. 2012

Je to vzácný kámen barvy žvýkačky v hodnotě 2,5 milionu USD. Jeden z největších růžových diamantů na světě, který vlastní nejmenovaný soukromý sběratel, se poprvé objeví v Kanadě ve zlatnictví Birks v Edmontonu.

Investoři hledají v době krize nějaké jistoty

2. 5. 2012

Investoři hledají v době krize nějaké jistoty. Bohatí lidé z rychle rostoucích asijských ekonomik se vrhli na investice do diamantů.

Zlato versus dolar

2. 5. 2012

Po staletí bylo světovým platidlem a rezervní měnou zlato. V novodobých dějinách ho na dlouhá desetiletí nahradil dolar. Má nyní zlato šanci alespoň část z těchto rolí získat zpět?

Investovat lze i s málem

2. 5. 2012

Každý investor by měl před konečným rozhodnutím o konkrétním typu investice zvážit celou řadu parametrů. Na trhu lze v současné době koupit téměř jakýkoliv druh investice od konkrétní akcie, dluhopisu nebo podílového fondu až po různé typy vysoce odborných investičních nástrojů.

Nejen zlato, v kurzu jsou i diamanty. Kdy se do nich vyplatí investovat?

2. 5. 2012

Zájem investorů o diamanty roste, stále však zůstávají ve stínu zlata. Brzdí je hlavně 20procentní daň z přidané hodnoty, kterou je třeba zaplatit při koupi diamantů či diamantových šperků.

Spustili jsme nové webové stránky

22. 3. 2012

Spustili jsme nové webové stránky tak ať se vám líbí.

1 21 41 60 77 78 79 80