Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Obchodník tělem i duší

Uvažuješ nad změnou svojí kariéry, protože pracovat pro někoho tě už nebaví, ale nechceš začínat na zelené louce?  Rádi tě podpoříme.

U nás jsi sám sobě šéfem! Nepotřebujeme svoje lidi drtit a kontrolovat. Spoléháme na jejich radost z práce a chuť vydělávat hodně peněz.

Tvojí prací bude oslovování potenciálních partnerů, kteří mají zájem o investice a není jim lhostejné, co se dlouhodobě děje s jejich penězi. Tvojí radostí bude prodej investičních komodit jako je zlato, stříbro, platina a další. Tvoje odměna bude spokojenost partnerů a skvělý výdělek.

Co potřebuješ umět?

Máš zkušenosti s prodejem, baví tě komunikace s lidmi a jsi zvyklý samostatně pracovat. Všechno ostatní tě naučíme!
Práce je na IČ, odměny za výkon + doporučení + pasivní příjem.

Flexibilní pracovní doba je u nás samozřejmostí.
Zaškolení, předání a spoluvytváření know-how, s tím vším můžeš počítat. K tomu podpora osobního rozvoje v ČR a zahraničí.
Když budeš opravdu dobrý, můžeš si založit i svoji frančízu. I s tím ti pomůžeme!

Je to to co hledáš? 

Pak budeme rádi, když se poznáme. Odpověz na náš inzerát a popovídáme si o tom osobně a sám/sama uvidíš, že jinou šanci už nepotřebuješ.
 

Online webináře TrustWorthy Investment CZ a.s.

1. 4. 2021

Z pohodlí domova můžete být s námi pravidelně v kontaktu. Online webináře, kde se dozvíte více informací k drahým kovům, možnostem spolupráce nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Pamětní stříbrná mince, 10EUR Vznik Pěveckého sboru slovenských učitelů - 100. výročí

16. 3. 2021

Pěvecký sbor slovenských učitelů (SZSU) je celoslovenské, doma i ve světě uznávané učitelské mužské pěvecké těleso. Vznik spolku se pojí s městem Trenčín a se jmény jako G. Valocký a M. Ruppeldt.

Pamětní stříbrná mince, 5EUR "Velikonoční mince 2021" stand

13. 3. 2021

Kuře nebo vejce? Co začalo Velikonoce symbolizovat jako první? Ať už je správná odpověď jakákoli, existuje jen málo trefnějších metafor pro nový život a znovuzrození spojené s jarem a Velikonocemi, než pohled na malé načechrané kuřátko, které se s pomocí zobáků osvobozuje ze skořápky vejce.