Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Obchodník tělem i duší

Uvažuješ nad změnou svojí kariéry, protože pracovat pro někoho tě už nebaví, ale nechceš začínat na zelené louce?  Rádi tě podpoříme.

U nás jsi sám sobě šéfem! Nepotřebujeme svoje lidi drtit a kontrolovat. Spoléháme na jejich radost z práce a chuť vydělávat hodně peněz.

Tvojí prací bude oslovování potenciálních partnerů, kteří mají zájem o investice a není jim lhostejné, co se dlouhodobě děje s jejich penězi. Tvojí radostí bude prodej investičních komodit jako je zlato, stříbro, platina a další. Tvoje odměna bude spokojenost partnerů a skvělý výdělek.

Co potřebuješ umět?

Máš zkušenosti s prodejem, baví tě komunikace s lidmi a jsi zvyklý samostatně pracovat. Všechno ostatní tě naučíme!
Práce je na IČ, odměny za výkon + doporučení + pasivní příjem.

Flexibilní pracovní doba je u nás samozřejmostí.
Zaškolení, předání a spoluvytváření know-how, s tím vším můžeš počítat. K tomu podpora osobního rozvoje v ČR a zahraničí.
Když budeš opravdu dobrý, můžeš si založit i svoji frančízu. I s tím ti pomůžeme!

Je to to co hledáš? 

Pak budeme rádi, když se poznáme. Odpověz na náš inzerát a popovídáme si o tom osobně a sám/sama uvidíš, že jinou šanci už nepotřebuješ.
 

Program Zápůjčka určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

7. 10. 2022

S novou investiční nabídkou Zápůjčka vstupuje na trh česká společnost TrustWorthy Investment. Program určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.